Wyjazd do Japoni 2016/2017

Dyskusja w 'Kraj kwitnącej wiśni' rozpoczęta przez użytkownika mCSenkei, 9 Marzec 2016.

1. mCSenkei

mCSenkei Użytkownik

Docenione treści:
    0
    Punkty:
    0
    Kobanki:
    5,12 (0,00 Banked)
    Punkty:
    7 (0 Banked)
    Shindenki:
    0 (0 Banked)
    Witam serdecznie forumowiczow ;) Mam na imie Adam(25) i od jakiegos czasu planuje wyjazd do japoni, jednak szczerze mowiac nie mam z kim, bo moi znajomi albo wola inne kierunki turystyczne albo nie maja pieniedzy. Samemu tez bylo by fajnie ale mysle ze lepiej jest jechac chocby z jedna osoba, tak na wszelki wypadek. Moze jest ktos chetny na tripa w drugiej polowie pazdziernika tego roku albo w kwietniu przyszlego roku? Koszty samolotu i hotelu(tokio 3 gwiazdki) na 14 dni to okolo 5000zl + tyle ile komu jest potrzebne w kieszeni :)
    Jezeli ktos jest zainteresowany prosze o odpowiedz w temacie :)

Last edited: 9 Marzec 2016
  2. kozllo

kozllo Użytkownik

Docenione treści:
    0
    Punkty:
    1
    Miejscowość:
    Wawa
    Kobanki:
    87,41 (0,00 Banked)
    Punkty:
    154 (0 Banked)
    Shindenki:
    0 (0 Banked)
    Na 2 tygodnie do samego Tokio, chyba nie ma sensu, skoro jest tyle ciekawszych miejsc do zwiedzenia w Japonii. Nie mówię, że w stolicy kraju kwitnącej wiśni nie ma co zobaczyć, jednak warto chyba pojeździć po kraju będąc na miejscu, a shinkanseny nie są tanie (nawet z JR Passem to 1500 zł za 14 dni). Ja niedawno byłem, więc nie reflektuję na wyjazd, ale gorąco wszystkim polecam (osobiście na pewno kiedyś wrócę). Powodzenia w podróży, ale jak wspomniałem warto odwiedzić inne miasta jak choćby Kioto.

3. mCSenkei

mCSenkei Użytkownik

Docenione treści:
    0
    Punkty:
    0
    Kobanki:
    5,12 (0,00 Banked)
    Punkty:
    7 (0 Banked)
    Shindenki:
    0 (0 Banked)
    Tokio to dla mnie baza wypadowa ;) a pociagow nie wliczylem w ogolny kosztorys, poniewaz jezeli znajde kogos do wyjazdu to zaplanujemy sobie wszystko uwzgledniajac moje oraz tej osoby priorytety. Planowalem zwiedzic co najmniej 3-5 miast, tak samo umowna jest dlugosc tripa, bo to moga byc 2 albo 3 tygodnie. :) Takz wszystko jest jeszcze do przemyslenia i zaplanowania.

4. Montee

Montee Member Staff Member

Docenione treści:
    0
    Punkty:
    16
    Zawód:
    Pilot
    Miejscowość:
    Mrągowo, świdwin
    Kobanki:
    1 848,12 (0,00 Banked)
    Punkty:
    3 963 (0 Banked)
    Shindenki:
    0 (0 Banked)
    Darmowy kolorek dla ekipie
    Autobusy bierz jak będziesz na miejscu. Zawsze jak będziesz za terenem miejskim to dodatkowey plus(nie wliczając tego, że tańsze niż pociąg) jest taki, że popatrzysz na środowisko i wsie np, jak kto co woli ;) chyba, że chcesz zwiedzać na północ odległe "zakamarki" to nie bierz Tokio jako bazy. Sam zbytnio pieniędzy nie miałem, no a szkoda.... Więc z mojego punktu widzenia: gdybym miał znowu tam polecieć i to w celach turystycznych, to bym się w Tokio nie zatrzymywał bo i tanim miastem nie jest, a na obrzeżach to nawet kilka razy taniej może być.

5. Akioto

Akioto Użytkownik

Docenione treści:
    0
    Punkty:
    6
    Kobanki:
    312,04 (0,00 Banked)
    Punkty:
    31 (0 Banked)
    Shindenki:
    0 (0 Banked)
    Nikt raczej nie pojedzie z osobą której nie zna w rzeczywistości. A to, że ma się takie widzimisie to głupota.

Last edited: 10 Sierpień 2016
  6. Djabloo2

Djabloo2 New Member

Docenione treści:
    0
    Punkty:
    1
    Zawód:
    Chcę zostać piekarzem
    Kobanki:
    160,05 (0,00 Banked)
    Punkty:
    8 (0 Banked)
    Shindenki:
    0 (0 Banked)
    Może i bym chciał ale póki co nie mogę może wybiorę się tam za 2-3 lata :) ale jeśli wyjedziesz to życzę ci miłej podróż .

7. ATC-Adam

ATC-Adam Użytkownik

Docenione treści:
    0
    Punkty:
    1
    Kobanki:
    53,01 (0,00 Banked)
    Punkty:
    5 (0 Banked)
    Shindenki:
    0 (0 Banked)
    Fajnie by było pojechać ale nie ma kiedy , jak i za co . . .
    Miłej podróży życzę.

Poleć tę stronę