Błędy po lipcowych zmianach.

Dyskusja w 'Nowa strona (Shinden.pl)' rozpoczęta przez użytkownika jojtek12, 23 Lipiec 2016.

1. jojtek12

jojtek12 Użytkownik

Docenione treści:
    0
    Kobanki:
    81,65 (0,00 Banked)
    Punkty:
    0 (0 Banked)
    Shindenki:
    0 (0 Banked)
    Z góry przepraszam jeśli piszę w niewłaściwym dziale.
    1. Lista ulubionych nie wyświetla wszystkich anime (a niektóre w tajemniczy sposób zniknęły, że nie widać ich nawet podczas edycji). Przykładowo mam 20 ulubionych pozycji z czego na profilu wyświetla się tylko 7, po wejściu w edycję powinny wyświetlić się już wszystkie jednak z jakichś powodów brakuje niektórych i widzimy np 15 tytułów mimo że na pewno są oznaczone jako ulubione.
    2. Bardzo prosiłbym o przywrócenie miniaturek w liście anime po najechaniu na nazwę. Mam dużo obejrzanych i nie wszystkie kojarzę z nazwy jeśli szukam jakiejś pozycji z np. planowanych przeglądam miniaturki i widzę ,,o to anime z kucharzem" w tej chwili jest to niemożliwe a nie mam zamiaru otwierać po kolei 170 ,,planowanych". Chodzi o prywatną listę anime http://shinden.pl/animelist/20724 <--- nieaktualne

Last edited: 23 Lipiec 2016
  2. Czebou

Czebou Opiekacz do płodów

Docenione treści:
    2
    Miejscowość:
    Anus Mundi
    Kobanki:
    3 093,37 (0,00 Banked)
    Punkty:
    1 454 (0 Banked)
    Shindenki:
    0 (0 Banked)
    Z tymi miniaturkami, to chyba ciągle działa - ja nie mam z tym problemów.

3. jojtek12

jojtek12 Użytkownik

Docenione treści:
    0
    Kobanki:
    81,65 (0,00 Banked)
    Punkty:
    0 (0 Banked)
    Shindenki:
    0 (0 Banked)
    Rzeczywiście już jest w porządku.

4. Hosho

Hosho Użytkownik

Docenione treści:
    0
    Kobanki:
    3,21 (0,00 Banked)
    Punkty:
    0 (0 Banked)
    Shindenki:
    0 (0 Banked)
    Hej ja mam problem z wyświetlaniem czasu oglądania anime ostatnio zaliczyłem 1 miesiąc a wyświetla mi się zaledwie 22 godziny i 41 minut?

5. jojtek12

jojtek12 Użytkownik

Docenione treści:
    0
    Kobanki:
    81,65 (0,00 Banked)
    Punkty:
    0 (0 Banked)
    Shindenki:
    0 (0 Banked)
    1. Chcę dodać że listy w profilu ,,do obejrzenia" ,,do przeczytania" pokazują tylko pozycje ,,planowane" mimo że po rozwinięciu ,,ustawienia listy/filtry" są zaznaczone pola ,,oglądane, obejrzane" co może zbić z topu. Wystarczy nic nie zmieniając kliknąć w ustawieniach zapisz i już poprawnie będą wyświetlane oglądane. Niestety ustawienia nie zapisują się i przy ponownym wchodzeniu na listę znowu wyskoczą nam ,,planowane".
    2. Jesteście pewni że ,,ulubione tagi" działają poprawnie? Mam ,,Sportowe" na 15 miejscu mimo że nie obejrzałem ani jednej sportówki a ,,romans" na 25 mimo że połowa moich obejrzanych zalicza się do tej kategorii xD nie ogarniam również o co chodzi z tym numerkiem za nazwą, zakresem ocen oraz czasami. Rozumiem że czas to ogólna liczba h dla danego tagu? Nie lepiej byłoby zrobić czas który MY spędziliśmy przy oglądaniu anime z danym tagiem?
    3. Zaznaczanie przeczytanych rozdziałów jest możliwe tylko z listy ,,do przeczytania" nie można dodać tej opcji do ,,listy mang" którą mamy w lewym górnym rogu tak jak w przypadku anime?

Last edited: 23 Lipiec 2016
  6. Czebou

Czebou Opiekacz do płodów

Docenione treści:
    2
    Miejscowość:
    Anus Mundi
    Kobanki:
    3 093,37 (0,00 Banked)
    Punkty:
    1 454 (0 Banked)
    Shindenki:
    0 (0 Banked)
    @jojtek12, jesteś pewien, że nie obejrzałeś nic z tagami "sportowe"? Odrobinę się wysiliłem; poszukałem twojego profilu, przejrzałem na szybko listę obejrzanych, wyciągnąłem kilka tytułów, które mogłyby pasować do tagu, ja znalazłem jedenL Death Billiards - czyli jednak sportowe oglądasz.
    Prawdopodobnie masz na liście więcej "sportowych" anime, ale mnie już się nie chce szukać.

Winny nie jest więc alogrytm "ulubionych tagów", lecz samo otagowanie niektórych serii.

7. laudemort

laudemort Wieśniak Staff Member

Docenione treści:
    6
    Strona domowa:
    Kobanki:
    45 740,24 (0,00 Banked)
    Punkty:
    5 545 (0 Banked)
    Shindenki:
    457 (0 Banked)
    Darmowy styl nicku dla ekipyEkipa: pogrubienie, kursywa i podkreślenieEkipa: kolor tekstu na czacieCzcionka tekstu na czacie
    Możliwe, ze nie ma danych na stronie, nie doliczy ci, jeżeli np. seria nie ma podanego czasu odcinka, ale że tą stronę budują użytkownicy oczywiście i ty możesz to uzupełnić :)

Ustawienia na chwilę obecną zapisują się, ale tylko dla paska dolnego, tzn. jeżeli coś wybierzesz i zapiszesz, to pasek u dołu
    Lista ma ci pokazać, że coś co planujesz jest dostępne, więc pokazuje całość, żebyś mógł to oblukać, tzn. powiadamia cię, że coś jest dostępne i na chwil obecną możesz je tylko filtrowa a nie ustawi na stałe. Pomyślimy o tym ustawianiu na stałe też dla listy.

No tu jest błąd, liczy większe masy, niedługo będzie poprawione.

http://shinden.pl/manga/526-berserk/chapters
    Tu też możesz. Co do listy...fakt tutaj coś jest nie wgrane, tzn poprawki, które były robione, ogólnie też się poprawi ale do tego wojtka trzeba dorwać.

8. bato3

bato3 Taki tam koder

Docenione treści:
    11
    Zawód:
    Programista shinden.pl
    Strona domowa:
    Kobanki:
    2 761,38 (0,00 Banked)
    Punkty:
    672 (0 Banked)
    Shindenki:
    455 (0 Banked)
    Darmowy styl nicku dla ekipy
    Przed chwilą sprawdzałem, w profilu masz ponad miesiąc. Na listach statystyk liczy (albo powinno) tylko tytuły z danym tagiem, czy co to tam jest podstawą.

Na resztę błędów zaraz wgram poprawkę.

9. jojtek12

jojtek12 Użytkownik

Docenione treści:
    0
    Kobanki:
    81,65 (0,00 Banked)
    Punkty:
    0 (0 Banked)
    Shindenki:
    0 (0 Banked)
    Dzięki wielkie za odpowiedź. Lista ulubionych anime już rozwija się poprawnie ale w edycji nadal nie widać wszystkich przez co nie można zmienić ich kolejności.

Last edited: 25 Lipiec 2016
  10. Pebble

Pebble Użytkownik

Docenione treści:
    0
    Kobanki:
    35,80 (0,00 Banked)
    Punkty:
    0 (0 Banked)
    Shindenki:
    0 (0 Banked)
    Witam.
    W moim profilu ciagle w pozycji ulubione wyswietla tylko 4 anime. Przy edycji jest lepiej.
    Btw da sie jakos usunac ten Mobile Chat? Na tablecie czesto irytuje :)
    Pozdrawiam

Poleć tę stronę